Apartamenty "Agat"

Apartamenty "Agat"

ul. Wodna 6b
82-120 Krynica Morska


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. kom. +48... zobacz numer
agat@mierze zobacz email

PROMOCYJNE CENY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Apartamenty AGAT istnieją od 2003 roku. Są idealnym miejscem do spędzenia wakacji, weekendu i krótkiego odpoczynku w ciągu roku. Mieszczą się przy sosnowym lesie w przepięknym zakątku Krynicy Morskiej. Są doskonałym miejscem dla wczasowiczów, którzy na równi ze słońcem i plażą cenią sobie spokój otoczenia, przyjazną domową atmosferę oraz ciszę dla zmęczonych codziennością. Nasz obiekt znajduje się w odległości ok. 400 m od turystycznego centrum Krynicy Morskiej (molo spacerowe, port jachtowy, wesołe miasteczko, obiekty gastronomiczno -handlowe). W obiekcie udostępniony jest bezpłatnie internet bezprzewodowy. Teren pensjonatu jest w całości ogrodzony, co zapewnia naszym gościom pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

Od strony morza ok. 500 m od pensjonatu znajdują się wspaniałe, jedne z najpiękniejszych na świecie i na całym polskim wybrzeżu plaże, których szerokość dochodzi do 50 m. Znajduje się na nich pełne zaplecze turystyczne z wypożyczalnią sprzętu wodnego, zjeżdżalniami, przebieralniami i barami nad wodą oraz nieopodal miejscami dzikimi i bezludnymi. Ich największą atrakcją oprócz możliwości kąpieli morskich i słonecznych jest bursztyn wyrzucany przy sztormowym wietrze.

Od strony Zalewu niedaleko naszego pensjonatu (200 m) mieści się pięknie położona, otoczona roślinnością, niewielka, ale jedyna w Krynicy piaszczysta plaża o szerokości do 15 m. Czysta woda, nieduża głębokość, piasek na dnie oraz niewielka fala pozwalają oprócz opalania i kąpieli również na uprawianie sportów wodnych. Przy plaży mieści się szkoła windsurfingu prowadzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i dokonaniami.Na miejscu można wypożyczyć deski windsurfingowe (dla początkujących i zaawansowanych), pianki, trapezy, kamizelki asekuracyjne oraz wszystko, co potrzebne jest do pływania.

Pas środkowy mierzei pokryty jest sosnowymi lasami z domieszką dębu, buka i świerka. Czyste powietrze i znajdujący się w nim aerozol morski, wpływają na atrakcyjność warunków klimatycznych.

Wszystko to oraz wiele innych atrakcji zachęca do odwiedzenia naszego pensjonatu położonego w tak malowniczym zakątku Polski, do którego serdecznie zapraszamy.

 

Doba zaczyna się o 14:00 a kończy o 10:00 !


Warunki w obiekcie:
Apartamenty Łazienka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Parking dostęp do Internetu

Pokoje w obiekcie

Zielony max 4 os.

Rekomendowane dla Ciebie

Pokoje Pod Kotwicą
Pokoje Pod Kotwicą
Krynica Morska - Piaski
Wynajem domków "Ma...
Wynajem domków "Ma...
Krynica Morska
Apartamenty & Restau...
Apartamenty & Restau...
Krynica Morska
Wynajem pokoi GRYF
Wynajem pokoi GRYF
Krynica Morska
Apartament Teresa
Apartament Teresa
Krynica Morska
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
Krynica Morska
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
Krynica Morska
Dom Gościnny ERYK
Dom Gościnny ERYK
Krynica Morska
Piaskowy 2
Piaskowy 2
Jantar
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
Krynica Morska
Reklama