AGNES Pokoje Gościnne

AGNES Pokoje Gościnne

ul. Gdańska 49
82-103 Jantar


tel. +48 502... zobacz numer
agnes@mierz zobacz email
www.agnes.m... ... zobacz adres www

KAMERALNA ATMOSFERA, SUPER BAZA WYPADOWA NA SPACERY, WYCIECZKI NAD MORZE I DO CENTRUM. 
Zapraszamy do AGNES - przytulne pokoje gościnne z łazienkami.W AGNES usytuowanej przy głównej ulicy mierzeji wiślanej
Rewelacyjna lokalizacja, wyposażenie na przyzwoitym poziomie i jednocześnie atrakcyjna cena za nocleg - sprawia, że agnes stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i czasem hałaśliwych obiektów typu apartamenty czy pensjonaty. 
Goście zmotoryzowani mogą zostawić samochód pod domem i wszędzie poruszać się pieszo. 
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie informacje o nas oraz zdjęcia - www.agnes.mierzeja.pl 

 

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4,- osobowe z łazienkami. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka do wieku 4 lat... Dla Dzieci plac zabaw i mnóstwo piasku do około, sciana do wspinaczki, tablica do rysowania oraz dart. Poza tym można grać w piłkę lub w babinktona.Na zewnątrz budynku znajduje się kuchnia letnia pozwalająca na gotowanie i smażenie ryb do woli:-)Posiadamy również wędzarnie I gorąca rybę prosto z wędzarni.WYPOSAŻENIE: Telewizor  32cale, czajnik, mikrofalówka, internet, gril, lodówka.lampka nocna,sztućce,zastawa stołowa.parawan plażowy,

Lokalizacja:

Budynek położony jest przy głównej trasie Mierzei Wiślanej (ul. Gdańskiej). 1,4km do morza, 50m do stołówki, 20m do sklepu, 200m do kościoła, 200m do stawu oraz fermy strusi, 300m do kolejki wąskotorowej, 50m do przystanku autobusowego, którym można wybrać się do Trójmiasta oraz Malborka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

KONTAKT: 502-350-643 : 509-709-132

CENNIK:

Pokój jednoosobowy    100zł.

Pokój dwuosobowy      149zł.

Pokój trzyosobowy       190zł.

Pokój czteroosobowy   240zł.

Poza okresem w/w ceny ustalane są indywidualnie.

* Podane ceny dotyczą pobytów 7-dniowych i dłuższych. Ceny pobytów krótszych niż 7 dni ustalane są indywidualnie.

Przy pobytach dłuższych niż dwa tygodnie w okresie wakacyjnym istnieje możliwość negocjacji ceny zakwaterowania.

 

R E G U L A M I N  AGNES  POKOJE    


Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z następującymi zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 

Doba w trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 9:00 w dniu wyjazdu.

Należność za pobyt w pensjonacie oraz opłata klimatyczna (miejscowa) pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem. W przypadku wcześniejszej rezygnacji, Pensjonat nie zwraca opłaty za czas niewykorzystanego pobytu.

Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u naszego pracownika. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 r. nr 87 poz.960).

Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 8.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Pensjonat uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości.

Za przedłużenie przez Gościa pobytu w godz. 11.00 – 16.00 dolicza się do rachunku należność za pół doby hotelowej, za przedłużenie pobytu ponad godz. 16.00 za całą dobę.

Osoby niezameldowane w pensjonacie mogą przebywać w pokoju w godzinach 8.00-22.00.

Pensjonat może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pensjonatu, wyrządzając szkodę w mieniu pensjonatu lub Gości albo szkodę na osobie dotyczącą Gości, pracowników pensjonatu lub innych osób w nim przebywających, albo też w inny sposób zakłócił spokój w pensjonacie.

Pensjonat świadczy usługi noclegowe zgodnie ze swą kategorią.

W przypadku zastrzeżeń co do jakości usług Gość jest proszony o zgłoszenie ich do właścicieli.

Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli nie zostaną one oddane do depozytu w recepcji.

Nie należy przenosić wyposażenia pokoi lub zmieniać jego ustawienia bez powiadomienia i zgody recepcji pensjonatu. Prosimy nie wynosić z pokoju ręczników, kocy oraz innego wyposażenia na zewnątrz obiektu.

 

Właściciel pensjonatu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie. Parking pensjonatu jest bezpłatny, niestrzeżony.

Za pobyt psa w pensjonacie pobiera się opłatę w wysokości 20,00 zł za dobę.

W pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00-6.00.

W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług pensjonatu mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych Gości.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach pensjonatowych grzejników, grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, niestanowiących stałego wyposażenia pokoju.

Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości na terenie pensjonatu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu we wszystkich jego pomieszczeniach.

Gość pensjonatu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

W przypadku naruszenia postanowień regulaminu pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań pensjonatu, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu pensjonatu.

Recepcja wydaje tylko jeden klucz od pokoju. Należy go, zatem zawsze zostawiać w recepcji przy opuszczaniu pensjonatu. Za zgubienie klucza opłata wynosi 50,00 PLN.

Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju pensjonatowym przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres.

 

W przypadku braku dyspozycji pensjonat przechowa przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

 

W przypadku nie dostosowania się do któregoś z wyżej wymienionych warunków  klient jest zobowiązany do wczesniejszego opuszczenia obiektu bez zwrotu kosztów

Potwierdzając rezerwację akceptujesz warunki regulaminu. .


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Studio Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Telewizor Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Świetlica Dyskoteka Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko dostęp do Internetu
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl