Nadmorski Ośrodek Wypoczynkowy AMBERPOL

Nadmorski Ośrodek Wypoczynkowy AMBERPOL

ul. Brzozowa 4
82-103 Stegna


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. 693 00 2435 zobacz numer
amberpol@mi zobacz email
amberpol.mi... zobacz adres www

Nadmorski Ośrodek Wypoczynkowy "AMBERPOL" położony jest w atrakcyjnej miejscowości Stegna (Mierzeja Wiślana), w kompleksie lasu sosnowego, około 600m. od szerokiej, piaszczystej i ciepłej plaży, oraz czystego morza.

Jest to ośrodek typu hotelowego z krytym basenem. Wspaniały stary las, promenada nadmorska, ścieżki spacerowe i rowerowe, jak również swoisty nadmorski mikroklimat stanowią doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

Właściciele ośrodka - Ewa Gacka, Tadeusz Gacki - przeprowadzili gruntowną modernizację obiektu tak aby wczasowicze w każdym wieku znaleźli coś dla siebie.

OSTATNIO NA WIOSNĘ TEGO ROKU ZMODERNIZOWANO ELEWACJĘ BUDYNKU, WYMIENIONO OKNA I DRZWI BALKONOWE, WYŁOŻONO NOWĄ WKŁADZINĘ CO UWIDOCZNIONE JEST W GALERII FOTOGRAFICZNEJ.

Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi oraz pomieszczeniami typu studio (2 pokoje). Wszystkie pomieszczenia mieszkalne posiadają pełny węzeł sanitarny, telewizor, oraz duże balkony. W obrębie ośrodka znajduje się jadalnia, barek, sala konferencyjna, sala rekreacyjna, sala gier zręcznościowych, sala zabaw dla dzieci, siłownia, mini-solarium, ogólnodostępna kuchnia z lodówką, taras wypoczynkowy, oraz kryty basen z hydromasażem.

Na zewnątrz ośrodka polecamy wczasowiczom boiska do kometki, siatkówki, koszykówki i uni-hokeja, mini-golf, plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowe, oraz leżaki wypoczynkowe. Zmotoryzowanym zapewniamy dozorowany, bezpłatny parking na terenie ogrodzonego ośrodka.

 

ZAPRASZAMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZYM NOWYM CENNIKIEM.

JEST TO NIE TYLKO LAST MINUTE (OSTATNIA MINUTA) CENNIK ALE TAKŻE LAST YEAR (OSTATNI ROK) CENNIK.

 


Warunki w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Apartamenty Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Telewizor Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Balkon Sala konferencyjna Bar Parking Plac zabaw Boisko Siłownia

Oferty i cenniki oferty: 1

Cennik 2017

Rekomendowane dla Ciebie

Apartament Teresa
Apartament Teresa
Krynica Morska
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
Krynica Morska
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
Krynica Morska
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
Krynica Morska
Apartament Paula
Apartament Paula
Krynica Morska
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl