Kaiserhof

Kaiserhof

ul. Teleexpressu 2
82-120 Krynica Morska


tel. +48 570... zobacz numer
tel. +48 690... zobacz numer
kontakt@kry zobacz email
www.krynica... ... zobacz adres www

KAISERHOF - nowo otwarty obiekt hotelowy znajdujący się 3 MINUTY DO MORZA oraz głównej promenady. Oferujemy przestronne, NOWO WYPOSAŻONE pokoje oraz apartamenty.

 

Kaiserhof – to historyczna nazwa jednego z najokazalszych i najpiękniejszych przykładów architektury na całym polskim wybrzeżu. To hotel wybudowany na początku XX wieku i funkcjonujący dawniej pod szyldem Kaiserhof. Przez lata był największym obiektem hotelowym na Mierzei Wiślanej. Stanowił on centrum kulturalne i towarzyskie. Po wojnie obiekt przejął Fundusz Wczasów Pracowniczych. Budynek po 1989 roku musiał zostać rozebrany. W 1999 na podstawie oryginalnych planów rozpoczęła się jej odbudowa.

 

Budynek hotelowy usytuowany jest w północnej części Krynicy Morskiej w prestiżowym otoczeniu zabudowy hotelowo – noclegowo - apartamentowej i terenów leśnych. W bezpośredniej bliskości plaży, promenady, przy słynnej ulicy Teleexpressu, w rekreacyjnej, spokojnej i oddalonej od hałasu części Krynicy Morskiej, co czyni go wyjątkowym.

 

Do dyspozycji Państwa oddaliśmy 27 nowo wyposażonych, przestronnych pokoi i apartamentów, o powierzchni od 26m2 do 72m2. Proponujemy pobyty w komfortowych pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój posiada TV, łazienkę, lodówkę, komplet ręczników oraz zestaw kosmetyków. Na terenie obiektu dostępne bezpłatnie WI-FI (Internet).

 

W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia - eleganckie bary, restauracje, punkty handlowe, tereny spacerowe, Kościół, co sprawi, że Państwa pobyt będzie niezwykle udanym i pełnym wspomnień.

 

Komfort, wygoda, trwałość i piękno to cechy jakimi charakteryzuje się Kaiserhof:Twoje miejsce na ziemi.

Zapraszamy Państwa do świeżo odnowionych wnętrz.

email: kontakt@krynicamorska-hotel.pl

nr tel. 570-060-918 / 690-025-194


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Apartamenty
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl