Domki Tęcza - promocje www.krynicadomki.eu

Domki Tęcza - promocje www.krynicadomki.eu

Morska 1
82-120 Krynica Morska


tel. +48 602... zobacz numer
tel. +48 (55)... zobacz numer
www.krynica... ... zobacz adres www

Ośrodek Wczasowy Tęcza położony jest nad samym morzem, 50 metrów od plaży.
Jest to ośrodek położony najbliżej plaży w Krynicy Morskiej.


Oferujemy cztery typy domków:

 • Domki są po remoncie, lecz nie są to nowe domki.
 • Położone są w fantastycznej lokalizacji przy samej plaży, ich największy atut to bliskość do morza.

Na terenie ośodka znajduje się:

 • przestronna stołówka,
 • sklep wielobranżowy,
 • plac ogniskowy,
 • grill
 • parking (dodatkowo płatny).


Lato… słońce…morze… plaża…U nas każdy może odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Ośrodek Wypoczynkowy „Tęcza” oferuje domki usytuowane w malowniczej scenerii pięknego, mieszanego lasu, przy głównej, strzeżonej plaży w Krynicy Morskiej. Idealne położenie 50 metrów od morza i 200 metrów od centrum) sprawia, że wypoczynek w tym miejscu będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Ponadto ośrodek graniczy z piękną promenadą i nowopowstałym deptakiem. Specyficzny mikroklimat, obfitość aerozolu morskiego, szerokie piaszczyste plaże stwarzają, doskonałe warunki do wypoczynku. Tu nadal istnieje naturalne środowisko. Cisza, las, woda, powiew morskiej bryzy dają wspaniałe samopoczucie i poprawiają stan zdrowia. Utrzymana w kameralnym stylu, zatopiona w zieleni zabudowa miasteczka stwarza wyjątkową, intymną atmosferę. 

Krynica Morska jest znanym kurortem leżącym na Mierzei Wiślanej między otwartym Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym od północy otacza ją Zatoka Gdańska. Po stronie Zalewu Wiślanego jest molo, przystań rybacka, jachtowa i żeglugi pasażerskiej. Kursujące tam statki pasażerskie oferują wycieczki do Fromborka, Elbląga i przejażdżki po Zalewie Wiślanym. Krynica Morska to również nadmorskie plaże kilkudziesięciometrowej szerokości z miłym dla stóp piaskiem, na których podczas spacerów można spotkać okazałe kamienie morskie zwane jantarem lub bursztynem. 

Tu każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół ale i do indywidualnego spotkania z bogactwem form życia przyrody. Także najwybredniejszy smakosz może zaspokoić swoje potrzeby w restauracjach, barach, punktach gastronomicznych punktach i stołówkach specjalizujących się w obiadach domowych. Władze samorządowe tego urokliwego miasteczka organizując różne imprezy kulturalne i sportowe gdzie można uczestniczyć w regatach jachtów po Zalewie Wiślanym, brać udział w turniejach piłki plażowej a przede wszystkim korzystać ze słońca.


Udogodnienia w obiekcie:
Domki Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Parking Miejsce na grill/ognisko
 • mierzeja.pl
 • krynicamorska.pl
 • nadmorzem.pl
 • tanionadmorze.pl