Jantar, Dom na sprzedaż pod inwestycje, Okazja inwestycyjna


Odpowiedz na ogłoszenie:
email: iwona.jalkiewicz@gmail.com
telefon: 579651131

REWELACYJNA STOPA ZWROTU - PONAD 10%

Mam Państwu do zaoferowania doskonale prosperujący od wielu lat obiekt turystyczny położony w Jantarze, leżącym na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych, tam gdzie kiedyś zaczynał się słynny Szlak Bursztynowy ciągnący się do krajów położonych nad Morzem Śródziemnym.

NIERUCHOMOŚĆ:

Nieruchomość znajduje się w centrum Jantaru, 700 metrów od piaszczystej nadmorskiej plaży i 800 metrów od jeziora. Posiada 11 pokoi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 170 m2. Położona jest na dzialce o powierzchni 1400 m2.
W obiekcie znajdują się pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe, część pokoi posiada łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Pokoje wyposażone zostały w łóżka, szafy, stoły, fotele, TV, lodówki i czajniki elektryczne. 9 pokoi znajduje się w jednopiętrowym domu, natomiast 2 pokoje z łazienkami i aneksem kuchennym znajdują się w murowanym parterowym budynku turystycznym (37 m2). Istnieje możliwość dobudowania piętra.
Na posesji znajdują się również 2 przyczepy typu holenderskiego o wymiarach 7x5m i 9x5m oraz parking na 12 samochodów.
Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany metodą tradycyjną z cegły i pustaka w roku 1969. Ogrzewanie i podgrzewanie wody piecem CO. Dodatkowo do podgrzewania wody w okresie letnim dwa bojlery elektryczne z zasobnikami 100l i 250l.
Posesja jest ogrodzona z monitoringiem, z wydzielonym miejscem na grilla, bilard, stół do ping ponga, trampolinę oraz plac zabaw.

Obiekt funkcjonujący sezonowo od maja do września każdego roku, posiada bazę stałych Klientów.

LOKALIZACJA:

Jantar - osada rybacka, która w sezonie letnim staje się turystycznym kurortem, razem ze Stegną, są najbardziej nasłonecznionymi miejsowościami polskiego wybrzeża. Unikalne położenie w sąsiedztwie lasów Starej Mierzei oraz specyficzny mikroklimat, nasycony świeżym morskim powietrzem, dobroczynnym jodem i olejkami eterycznymi tworzy uzdrowiskowe warunki dla osób ze schorzeniami płuc, serca oraz układu nerwowego. Słynie ze wspaniałych, szerokich, piaszczystch, bursztynowych plaż. W okresie od listopada do kwietnia trwają tu bursztynowe żniwa, a latem odbywają się finały Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, które przyciągają turystów nie tylko z całego kraju, ale i ze świata.
Jantar położony jest na Mierzei Wiślanej, która jest piaszczystą wydmą, ciągnącą się od Gdańska do Bałtijska w Federacji Rosyjskiej. Jej obszar objęty jest szczególną ochroną, z uwagi na park krajobrazowy, który obejmuje 3 rezerwaty: ptaków - Ptasi Raj nad Wisłą Śmiałą, Kąty Rybackie oraz leśny - Buki Mierzei Wiślanej przy Krynicy Morskiej. Lasy, głównie sosnowe, w 70% pokrywają obszar parku.
Położony jest na turystycznym szkaku, między Gdańskiem, Mikoszewem, Stegną, Sztutowem, Kątami Rybackimi, a Krynicą Morską. Kolejką wąskotorową można dotrzeć do Malborka, Grudziądza lub Sztumu.
Dodatkową atrakcją stanie się rozpoczęty przekop Mierzei Wiślanej w miejscowości Nowy Świat za Skowrokami, który połączy Zalew Wiślany z Bałtykiem i umożliwi wpływanie do portu w Elblągu statków i jachtów.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
MEERHOUSE Nieruchomości
Iwona Jałkiewicz
tel. 579651131