Domek Pod Dzikim Winem

Domek Pod Dzikim Winem

ul. Rzeźbiarzy 7
82-120 Krynica Morska


tel. kom. +48... zobacz numer
j.gorna26@o zobacz email

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe. Pokoje nr 1, 4, 5 z własnymi łazienkami (prysznic, umywalka, WC). Pokoje nr 2 i 3 z umywalkami - łazienka wspólna na oba pokoje ( na korytarzu piętro niżej ). Każdy pokój posiada niezależne wejście z zewnątrz.

Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia, gdzie można przygotować śniadania i kolacje (obiady lub całodzienne wyżywienie można kupić w Ośrodku obok). W każdym pokoju - telewizja cyfrowa,czajnik, kubki, szklanki.  Dom przyjazny dzieciom: dla młodszych dzieci - huśtawki, dla starszych - badminton, skakanki, mnóstwo gier i zabaw dla dzieci w każdym wieku. Biblioteczka dla dzieci i dorosłych.

Obiekt jest całkowicie ogrodzony, w odległości 7 minut do plaży oraz 8 minut do centrum, z dala od głównej ulicy i hałasu. W centrum wiele atrakcji dla młodzieży, rodziców i dzieci (wesołe miasteczko) Na terenie obiektu jest altana ogrodowa, wieczorem podświetlana, czasopisma, grill. Bardzo cicha i spokojna okolica, las, sprawiają, że wczasowicze czują się tu znakomicie.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00 dnia następnego.

Zapraszamy do korzystania z wypoczynku u nas w miesiącach letnich.

Pobierana jest i odprowadzana do Gminy opłata miejscowa w wysokości 2,00 PLN za każdy dzień pobytu od osób fizycznych.

Dojazd do obiektu od ul. Plastyków.

Na prośbę wczasowiczów wystawiamy rachunki.


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Łazienka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Plac zabaw
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl