Sardynka

Sardynka

ul. Topolowa 4, Szałwiowa 6
82-120 Krynica Morska


tel. tel. +48... zobacz numer
tel. tel.kom.... zobacz numer
sardynka@mi zobacz email

Serdecznie zapraszamy do naszych obiektów SARDYNKA w Krynicy Morskiej!

"Sardynka 1" ul. Topolowa 4 - to obiekt położony na obszernym, zielonym i ogrodzonym terenie. Do morza prowadzi leśna droga, którą bez trudu pokonuje się spacerkiem ok.10-15 minut.

Oferujemy 15 komfortowo i zgodnie ze standardami wyposażonych pokoi 2-, 3-, 4-osobowy Każdy pokój posiada TV i własną łazienkę z natryskiem i wc.

Większość pokoi posiada balkony, a z niektórych rozpościera się piękny widok na Zalew Wiślany. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Jest także możliwość zakupu śniadań na miejscu.

Na terenie posesji od strony Zalewu Wiślanego znajduje się pole namiotowe i camping. Do dyspozycji wczasowiczów na polu namiotowym są nowowybudowane prysznice, umywalki i wc. Wczasowiczom z przyczepami campingowymi zapewniamy przyłącza do przyczep. Na terenie posesji jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na grilla, wędzarnia, oraz miejsca parkingowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok.

 

"Sardynka 2" ul. Szałwiowa 6 - to obiekt położony na ogrodzonym, zielonym terenie w spokojnej i cichej okolicy. Do morza prowadzi leśna droga, którą bez trudu pokonamy spacerem w ok. 10-15 minut. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, oraz cisza i spokój zapewniają udany wypoczynek.

Oferujemy 10 komfortowo i zgodnie ze standardami wyposażonych pokoi 2,3 i 4 os. Każdy pokój posiada TV oraz własną łazienkę z natryskiem, umywalką i wc. Większość pokoi posiada balkony, a z niektórych rozpościera się piękny widok na Zalew Wiślany. Do dyspozycji gości są dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Na terenie posesji jest ogród, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na grilla i miejsca parkingowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług od maja do końca września.


Warunki w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Telewizor Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Balkon Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko

Rekomendowane dla Ciebie

Wynajem pokoi GRYF
Wynajem pokoi GRYF
Krynica Morska
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
Krynica Morska
Dom Gościnny ERYK
Dom Gościnny ERYK
Krynica Morska
Apartament Teresa
Apartament Teresa
Krynica Morska
Pokoje Pod Kotwicą
Pokoje Pod Kotwicą
Krynica Morska - Piaski
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
Krynica Morska
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
Krynica Morska
Piaskowy 2
Piaskowy 2
Jantar
Wynajem domków "Ma...
Wynajem domków "Ma...
Krynica Morska
Reklama