Sardynka

Sardynka

ul. Topolowa 4, Szałwiowa 6
82-120 Krynica Morska


tel. tel. +48... zobacz numer
tel. tel.kom.... zobacz numer
sardynka@mi zobacz email

Serdecznie zapraszamy do naszych obiektów SARDYNKA w Krynicy Morskiej!

"Sardynka 1" ul. Topolowa 4 - to obiekt położony na obszernym, zielonym i ogrodzonym terenie. Do morza prowadzi leśna droga, którą bez trudu pokonuje się spacerkiem ok.10-15 minut.

Oferujemy 15 komfortowo i zgodnie ze standardami wyposażonych pokoi 2-, 3-, 4-osobowy Każdy pokój posiada TV i własną łazienkę z natryskiem i wc.

Większość pokoi posiada balkony, a z niektórych rozpościera się piękny widok na Zalew Wiślany. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Jest także możliwość zakupu śniadań na miejscu.

Na terenie posesji od strony Zalewu Wiślanego znajduje się pole namiotowe i camping. Do dyspozycji wczasowiczów na polu namiotowym są nowowybudowane prysznice, umywalki i wc. Wczasowiczom z przyczepami campingowymi zapewniamy przyłącza do przyczep. Na terenie posesji jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na grilla, wędzarnia, oraz miejsca parkingowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok.

 

"Sardynka 2" ul. Szałwiowa 6 - to obiekt położony na ogrodzonym, zielonym terenie w spokojnej i cichej okolicy. Do morza prowadzi leśna droga, którą bez trudu pokonamy spacerem w ok. 10-15 minut. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, oraz cisza i spokój zapewniają udany wypoczynek.

Oferujemy 10 komfortowo i zgodnie ze standardami wyposażonych pokoi 2,3 i 4 os. Każdy pokój posiada TV oraz własną łazienkę z natryskiem, umywalką i wc. Większość pokoi posiada balkony, a z niektórych rozpościera się piękny widok na Zalew Wiślany. Do dyspozycji gości są dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Na terenie posesji jest ogród, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na grilla i miejsca parkingowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług od maja do końca września.


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Telewizor Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Balkon Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl