Stajnia u Bohuna

Stajnia u Bohuna

ul. Gdańska 4
82-110 Sztutowo


tel. 798 720... zobacz numer
tel. 517 467 309 zobacz numer

 

Naszą działalność rozpoczeliśmy w 2010 roku. Nazwę naszej stajni zawdzięczamy imieniu naszego pierwszego konia; Bohun - to gniady, rosły wielkopolak ur.1998 roku, stado jest pod jego opieką.

 

Aktualnie posiadamy 11 koni, 3 kucyki i kozy. Nasze konie są zróżnicowane pod względem wzrostu i charakteru. Idealnie nadają się do jazdy zarówno dla dzieci jak i bardziej doświadcznych jeźdzców.

 

Stajnia u Bohuna proponuje Państwu szeroką gamę możliwości skorzystania z tak pięknego i aktywnego wypoczynku, jakim jest jazda konna. Jedną z największych atrakcji naszej stajni są wyjazdy konne po pięknych, nadmorskich terenach (obejmujących m.in. Rezerwat Kormorana Czarnego i Czapli Siwej), oraz przejażdżki po plaży.

 

Serdecznie zapraszamy na:

naukę jazdy konnej

przejażdzki na kucykach

oprowadzania

wycieczki do lasu - także dla nie jeżdżących

wyjazdy w teren dla zaawansowanych

rajdy konne

przejażdżki bryczkami i wozami

 

 

Dodatkowo oferujemy wycieczki nad ujście Wisły Królewieckiej do Zalewu Wiślanego, przez rezerwat kormoranów, leśne ostępy, a tekże zawieziemy wszędzie tam, gdzie "dusza zapragnie".

 

Wesela

Proponujemy Państwu abyście w tą jedyną w życiu, niezapomnianą podróż wybrali się z nami jak za dawnych lat w towarzystwie koni. Dysponujemy bryczką zaprzęgniętą w jednego lub parę koni. Bryczka jest pięknie udekorowa, a konie przystrojone kwiatami. Orszak mogą poprowadzić dodatkowe konie w siodłach dosiadane przez jeźdźców w galowych strojach. Możemy także drugą bryczką lub wozami zawieść rodziców czy gości. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o trasy przejazdów i dodatkowe szczegóły.

Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. 

Dodatkowo proponujemy wypożyczenie koni do sesji zdjęciowej ślubnej ( nawet nad morzem).

 

Oferujemy również rodzinne przejażdżki łodzią motorowodną po Wiśle Królewieckiej, Szkarpawie oraz na Zalew WIślany.

 

Rybakom oferujemy łódź wiosłową.

Posiadamy również kozy, sprzedajemy świerze mleko od kozy.

 

Możliwość wynajęcia pokoi wczasowych.

 

Zapraszamy przez cały rok!!!


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Telewizor Balkon Bar Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Boisko Zwierzęta mile widziane
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl