Wynajem pokoi TARI

Wynajem pokoi TARI

ul. Piaskowa 2
82-120 Krynica Morska - Piaski


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. +48 /507/... zobacz numer
tadpod@wp.p zobacz email

Obiekt   położony jest w centrum miejscowości, w pobliżu portu. Budynki znajdują się na ogrodzonym, pełnym zieleni terenie. Oferujemy pokoje 2 osobowe i klimatyzowany pokój 4 osobowy. Każdy pokój posiada własną łazienkę lodówkę i telewizor.

W budynku znajduje się kuchnia wyposażona w urządzenia i naczynia kuchenne, którą udostępniamy gościom do sporządzania śniadań i kolacji.

PRZED PRZYBYCIEM GOŚCI WSZYSTKIE POMIESZCZENIA SĄ OZONOWANE.

Na zewnątrz budynku i w ogrodzie można korzystać z rozstawionych tam mebli ogrodowych z możliwością grillowania na istniejących lub własnych urządzeniach.

Przebywającym na terenie posesji  gościom udostępniamy   korzystanie z bezprzewodowego łącza internetowego.

Na  posesji, jest też  domek, w którym może mieszkać  6-7 osób. W domku znajdują się  2 pokoje z sypialnym poddaszem, łazienka i aneks kuchenny.

 

W niewielkiej odległości znajdują się    restauracje i smażalnie serwujące smaczne posiłki. W pobliżu są też dobrze zaopartrzone sklepy wielobranżowe. 
 

Poza sezonem zapewniamy  ZNIŻKI !!!

Konto bankowe: Tadeusz Podrażka 93 1030 0019 0109 8510 0084 6297

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Domki Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju TV SAT Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Balkon Parking Miejsce na grill/ognisko dostęp do Internetu
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl