Ośrodek Wypoczynkowy "TRANSPOL"

Ośrodek Wypoczynkowy "TRANSPOL"

ul. Gdańska 28
82-120 Krynica Morska


tel. +48 /55/... zobacz numer

Ośrodek dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, osobowych z pełnym wyposażeniem sanitarnym. W obiekcie organizowane są wczasy, kolonie, "zielone szkoły", oraz pobyty weekendowe. Dużą wagę przywiązujemy do jakości posiłków wydawanych w naszej stołówce, które przygotowujemy ze szczególną starannością w trosce o zdrowie uczestników wypoczynku. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do piłki siatkowej oraz kometki, tablica treningowa do koszykówki, zestaw do tenisa stołowego. Posiadamy duży obszar rekreacyjny (5,5 tys.m2) oraz parking samochodowy.

Bliskość przystani na Zalewie Wiślanym sprzyja organizowaniu wycieczek statkiem lub wodolotem do Fromborka, gdzie można zwiedzić Zespół Planetarny i Muzeum Kopernika. Istnieje także możliwość zwiedzania Malborka, gdzie turyści mogą uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych na Zamku Krzyżackim. W Kątach Rybackich znajduje się unikalny Rezerwat Kormoranów.

Piękna plaża, mikroklimat charakterystyczny dla Krynicy Morskiej gwarantuje udany, pełen słońca, kąpieli morskich, niezapomnianych wrażeń wypoczynek. Biorąc powyższe pod uwagę zachęcamy do korzystania z oferty.

SERDECZNIE POZDRAWIAMY
i ZAPRASZAMY

Ceny pobytu w przypadku grup zorganizowanych od 52zł.-56zł.os-dzień.
Ceny uczestników "zielonych szkół" od 42zł.-45zł. osobo-doba.
Ceny wczasów od 65zł.-85zł. osobo-doba.
Ceny zawierają całodzienne wyżywienie w kwocie 35,-zł.

Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Jadalnia Parking Stół do pingponga Boisko
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl