Koniec wakacji to nie koniec lata! 30.08.2016

 

Wakacje powoli dobiegają końca, już niedługo dzieci wrócą do szkoły, dorośli skończą swoje ostatnie dni urlopów i wrócą do pracy, ale to nie znaczy, że skończy się lato. 

Pogoda w ostatnich dniach nie odpuszcza. Słupki rtęci pokazywały ponad 30 stopni! Ci którzy przebywali na mierzei, mieli wspaniałą okazję ochłodzić się w morzu, które po takich upalnych i słonecznych dniach, dawało skórze ukojenie i odrobinę orzeźwienia. Po powrocie z urlopu znajomi z pewnością będą zazdrościć wam pięknej opalenizny i wspaniałych wspomnień z wakacji. 

Dla tych, którzy urlopu jeszcze nie wykorzystali mamy dobrą wiadomość, pogoda nadal będzie znakomita! Nie będą to aż tak upalne dni jak do tej pory, podczas których żar lał się z nieba, temperatura będzie trzymała się w granicach 22-25 stopni co i tak nas cieszy. 

Odrobina morskiej bryzy, rześkie i przesiąknięte jodem powietrze, zdecydowanie mniejsze oblężenie plaży oraz dużo niższe ceny to coś co sprawi, że z miłą chęcią jeszcze pod koniec sierpnia lub we wrześniu wybierzecie się na Mierzeję Wiślaną. 

 

Propozycje wolnych noclegów od dziś: 

www.kornelia.mierzeja.pl

www.eko-wczasy.mierzeja.pl

www.eko-oaza.mierzeja.pl

www.gryf.mierzeja.pl

www.holandia.mierzeja.pl

www.eliza14.mierzeja.pl

www.teresa6.mierzeja.pl

www.ada.mierzeja.pl

www.konrad.mierzeja.pl

www.sonia.mierzeja.pl

www.petra.mierzeja.pl

www.kamila.mierzeja.pl

www.karina5.mierzeja.plWszystkie aktualności