Lato z Radiem w Stegnie! 07.08.2017

Wczoraj w Stegnie swój przystanek miało Lato z Radiem. Poza wspaniałymi konkursami z nagrodami, wieloma atrakcjami dla dzieci jak dmuchane zjeźdżalnie czy balony z helem, oraz stoiskami z gastronomią odbywała się również artystyczna część Lata z Radiem. 

Jako pierwszy występ dał zespół Enej, który jedną z nowszych piosenek "Kamień z napisem LOVE" porwał publiczność do wspólnego śpiewania. 

W przerwie między koncertami można było usłyszeć charakterystyczny sygnał Lata z Radiem - Polka Dziadek, który porywał do tańca nawet najmłodszych wczasowiczów. 

Zespół Szafa Gra wie najlepiej jak rozbujać publiczność, jakie kawałki są najchętniej śpiewane i jakie stare hity przyprawiają o cudowne wspomnienia z prywatek. Można powiedzieć, że stegieńscy wczasowicze bawili się przy tym zespole wspaniale, na koniec podziękowano im gromkimi brawami i okrzykami. 

Patrycja Markowska charakterstyczna osobowość, romantyczna, nostalgiczna, ale za razem z pazurem i kawałkiem znakomitego głosu, to właśnie na jej występ czekali wszyscy wczasowicze. Wspaniale rozpoczęła swój koncert witając się z nami swoją piosenką "Hello, Hello".

Gwiazdą wieczoru był Golec uOrkiestra, który znakomicie pożegnał trasę Lata z Radiem w Stegnie.Wszystkie aktualności