Domki - Mikoszewo

MIKOSZEWO DOMKI Domki w Mikoszewie to również słuszny wybór dla osób ceniących sobie indywidualność i przestrzeń osobistą i spokojny wypoczynek.

Samo Mikoszewo jest mniejszą miejscowością niż na przykład Stegna czy Krynica Morska. W związku z tym dużo łatwiej jest tutaj znaleźć tani nocleg czy dostępny domek nad morzem czy blisko plaży.

Miejscowość ta znajduje się na ujściu Wisły do morza, w związku z czym często z domków letniskowych znajduje się przepiękny widok na morze. Wynajem domku w Mikoszewie to także wspaniały pomysł na spędzenie czasu dla rodzin z dziećmi. Kiedy rodzice pijąc kawę na tarasie mają na oku swoje bawiące się przed domkiem pociechy. Relaks, cisza i swoboda. Idealne warunki na odpoczynek po całorocznym maratonie pracy.

Samo Mikoszewo jest miejscem gdzie przyrodę nietkniętą przez rękę człowieka można spotkać dookoła. Na północ od samej wsi, przy ujściu Wisły został utworzony niesamowity rezerwat przyrody - Mewia Łacha, który jest niesamowitą atrakcją dla przybywających tutaj odpoczywających turystów. Rezerwat ten jest miejscem gdzie swoje gniazda mają niezwykle rzadki gatunki ptactwa wodnego jak i jest miejscem odpoczynku dla ptaków w trakcie corocznym podróżny do ciepłych krajów. Dodatkowo, o czym nie wolno zapomnieć - rezerwat ten jest jedynym miejscem w całej Polsce, gdzie na stałe występują foki!

 

Czytaj więcej
pokaż wyszukiwanie zaawansowane

Wszystkie obiekty
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny KORONA
ul. Gdańska 16
Mikoszewo
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl