Sanatorium ALBATROS

Sanatorium ALBATROS

ul. Korczaka 2
82-120 Krynica Morska


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. +48 /55/... zobacz numer
lemax@mierz zobacz email
www.albatro... zobacz adres www

 

SANATORIUM ALBATROS  w Krynicy Morskiej oferuje przez cały rok turnusy rehabilitacyjne, wczasy indywidualne i rodzinne, odnowę biologiczną, organizację bankietów, konferencji, imprez okolicznościowych itp.

Ośrodek połozony jest 150 m od plazy. Stanowi to zachętę do długich spacerów a w pogodne dni do kapieli morskich i słonecznych.

OFERUJEMY zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem oraz TV lub komfortowych domkach 1,2,3 pokojowych  (2,4 i 6-osobowe) z aneksem kuchennym, łazienką i TV usytuowane w pięknej leśnej scenerii.

Ponadto, do dyspozycji gości jest bogato wyposażona baza rehabilitacyjna, całodobowa recepcja, stołówka, kawiarnia, bilard, sala bankietowa, grill-bar, parking dla zmotoryzowanych, bezpłatny dostep do Internetu Wi-Fi.


Obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami schorzeń, w tym z dysfunkcją ruchu (posiada windę, podjazdy).

 

  Wykaz zabiegów rehabilitacyjnych :

Masaże: masaż wibracyjny (aquavibron), VAC – masaż elektropneumatyczny z DD,  fotele masażu, masaż ręczny- całościowy, częściowy ciała, masaż pneumatyczny- limfatyczny BOA, kończyn górnych i dolnych

Kinezyterapia: gimnastyka indywidualna – ćwiczenia czynne i bierne,izometryczne, w odciążeniu UGUL, manualne, trening relaksacyjny, gimnastyka zbiorowa, ćwiczenia przyrządowe, trening kończyny górnej i dolnej na aparacie Artromot, wyciag lędzwiowy, Pętla Gilsona

Hydroterapia: hydromasaż – jacuzzi, ,kąpiel perełkowa całościowa , kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kap[iel wirowa SPA całościowa łącznie z perełką ( wanna ORION)

Fizykoterapia: diadynamic, galwanizacja, jonoforeza, ultradźwięki, magnetronic, laseroterapia, prądy- Tensa, Traberta, Kotza, inferencyjne wg Nemeca, tonoliza, elektrostymulacja, biotron, sollux, inhalacje, krioterapia miejscowa

Wykonujemy również badania:

EKG, spirometria, , poziom cukru

Zapewniamy :

opiekę medyczną, ( lekarza, pielęgniarkę całodobowo), wysokokwalifikowany zespół kadry rehabilitacyjnej.

ODPŁATNE KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI PO UPRZEDNIM USTALENIU TERMINU

UWAGA ! ! !

W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi !!!
 
 


Warunki w obiekcie:
Pokój dla 1 osoby Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Domki Prysznic w pokoju Telewizor Jadalnia Telefon Fax Balkon Sala bankietowa Bilard Kawiarnia Bar Parking Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Siłownia dostęp do Internetu

Oferty i cenniki oferty: 11

ZIELONE SZKOŁY

Rekomendowane dla Ciebie

Wynajem domków "Ma...
Wynajem domków "Ma...
Krynica Morska
Piaskowy 2
Piaskowy 2
Jantar
Apartament Teresa
Apartament Teresa
Krynica Morska
Pokoje Pod Kotwicą
Pokoje Pod Kotwicą
Krynica Morska - Piaski
Wynajem pokoi GRYF
Wynajem pokoi GRYF
Krynica Morska
Dom Gościnny ERYK
Dom Gościnny ERYK
Krynica Morska
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
Krynica Morska
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
Krynica Morska
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
Krynica Morska
Reklama