Sanatorium ALBATROS

Sanatorium ALBATROS

ul. Korczaka 2
82-120 Krynica Morska


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. +48 /55/... zobacz numer
lemax@mierz zobacz email
www.albatro... zobacz adres www

 

SANATORIUM ALBATROS  w Krynicy Morskiej oferuje przez cały rok turnusy rehabilitacyjne, wczasy indywidualne i rodzinne, odnowę biologiczną, organizację bankietów, konferencji, imprez okolicznościowych itp.

Ośrodek połozony jest 150 m od plazy. Stanowi to zachętę do długich spacerów a w pogodne dni do kapieli morskich i słonecznych.

OFERUJEMY zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem oraz TV lub komfortowych domkach 1,2,3 pokojowych  (2,4 i 6-osobowe) z aneksem kuchennym, łazienką i TV usytuowane w pięknej leśnej scenerii.

Ponadto, do dyspozycji gości jest bogato wyposażona baza rehabilitacyjna, całodobowa recepcja, stołówka, kawiarnia, bilard, sala bankietowa, grill-bar, parking dla zmotoryzowanych, bezpłatny dostep do Internetu Wi-Fi.


Obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami schorzeń, w tym z dysfunkcją ruchu (posiada windę, podjazdy).

 

  Wykaz zabiegów rehabilitacyjnych :

Masaże: masaż wibracyjny (aquavibron), VAC – masaż elektropneumatyczny z DD,  fotele masażu, masaż ręczny- całościowy, częściowy ciała, masaż pneumatyczny- limfatyczny BOA, kończyn górnych i dolnych

Kinezyterapia: gimnastyka indywidualna – ćwiczenia czynne i bierne,izometryczne, w odciążeniu UGUL, manualne, trening relaksacyjny, gimnastyka zbiorowa, ćwiczenia przyrządowe, trening kończyny górnej i dolnej na aparacie Artromot, wyciag lędzwiowy, Pętla Gilsona

Hydroterapia: hydromasaż – jacuzzi, ,kąpiel perełkowa całościowa , kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kap[iel wirowa SPA całościowa łącznie z perełką ( wanna ORION)

Fizykoterapia: diadynamic, galwanizacja, jonoforeza, ultradźwięki, magnetronic, laseroterapia, prądy- Tensa, Traberta, Kotza, inferencyjne wg Nemeca, tonoliza, elektrostymulacja, biotron, sollux, inhalacje, krioterapia miejscowa

Wykonujemy również badania:

EKG, spirometria, , poziom cukru

Zapewniamy :

opiekę medyczną, ( lekarza, pielęgniarkę całodobowo), wysokokwalifikowany zespół kadry rehabilitacyjnej.

ODPŁATNE KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI PO UPRZEDNIM USTALENIU TERMINU

UWAGA ! ! !

W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi !!!
 
 


Warunki w obiekcie:
Pokój dla 1 osoby Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Domki Prysznic w pokoju Telewizor Jadalnia Telefon Fax Balkon Sala bankietowa Bilard Kawiarnia Bar Parking Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Siłownia dostęp do Internetu

Oferty i cenniki oferty: 11

CENNIK TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH 7-DNIOWYCH

Rekomendowane dla Ciebie

Pokoje Pod Kotwicą
Pokoje Pod Kotwicą
Krynica Morska - Piaski
Piaskowy 2
Piaskowy 2
Jantar
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
Krynica Morska
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
Krynica Morska
Wynajem pokoi GRYF
Wynajem pokoi GRYF
Krynica Morska
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
Krynica Morska
Apartament Teresa
Apartament Teresa
Krynica Morska
Dom Gościnny ERYK
Dom Gościnny ERYK
Krynica Morska
Wynajem domków "Ma...
Wynajem domków "Ma...
Krynica Morska
Reklama