Dom Wczasowy "CLAUDIA"

Dom Wczasowy "CLAUDIA"

ul. Gdańska 58
82-120 Krynica Morska


tel. 55 247 61... zobacz numer
tel. 512 177 656 zobacz numer

Dom wczasowy "CLAUDIA" położony jest w bliskim sąsiedztwie lasu i wody, w znanym, nadmorskim kurorcie - Krynicy Morskiej. Niewielką odległość od morza ok. 600 m. można bez trudu pokonać pieszo w kilka minut.

Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami, TV i balkonami. Zapraszamy na pobyty jedno i kilku dniowe oraz na pobyty wczasowe. W pobliżu obiektu znajduje się jadłodajnia, gdzie serwowane są smaczne i niedrogie posiłki. Zmotoryzowanym turystom zapewniamy parking na ogrodzonym terenie obiektu.

O konieczności wystawienia faktury VAT należy poinformować w momencie rezerwacji pobytu.     

Dane do przelewu:

Sylwia Kosieradzka: 23 1020 1752 0000 0802 0069 1154.

Wczasowicze wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska i adresu w celu wykonania umowy pomiędzy wczasowiczem a Domem Wczasowym Claudia.

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem, dlatego opracowaliśmy i wprowadziliśmy szereg usprawnień i zmian.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje dla gości są poddawane  dezynfekcji, które usuwają bakterie i wirusy. Używamy najwyższej jakości produktów do dezynfekcji powierzchni. W recepcji i na holach znajdują się żele antybakteryjne. 

W naszym Domu Wczasowym Claudia realizujemy bony turystyczne. 


Zapraszamy do korzystania z naszych usług od maja do końca września.


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Telewizor Balkon Parking
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl