Eko-wczasy

Eko-wczasy

Piaskowa 23
82-120 Krynica Morska - Piaski


tel. 608 510... zobacz numer
eko-oaza@mi zobacz email

EKO-WCZASY

U NAS ekologicznie i ekonomicznie


Od 2020 r. oferujemy również NOWIUTKIE, komfortowo wyposażone domki.

https://eko-domki.mierzeja.pl/

O ośrodku

Na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej - Piaski pośród wspaniałego mieszanego lasu znajduje się nasz obiekt.

Zapraszamy serdecznie do nas. Poznacie zakątek, w którym nieskażona ingerencją człowieka przyroda dyktuje swoje prawa i nakazuje się do nich dostosować... (droga asfaltowa kończy się 1,5 km przed ośrodkiem)

Duży ponad 1,3 hektarowy, ogrodzony, bezpieczny teren idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską, z dominującą na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku zbudowaną w XIV wieku Bazyliką Katedralną pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Andrzeja Apostoła. To właśnie we Fromborku część swojego życia spędził Mikołaj Kopernik.

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa, koszykowa oraz nożna, tory przeszkód, ściana wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów! Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

O pokojach

Naszym gościom oferujemy pokoje ekonomiczne dla 2-,3-,4-,5- osób z własną łazienką (kapitalny remont łazienek w 2014 r.) i nowymi TV-led 29" DVB-T.

W cenie pobytu zapewniamy pościel  (ręczniki za dodatkową opłatą lub we własnym zakresie). Bezpłatne miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie ośrodka. 

O wyżywieniu

W budynku znajduje się stołówka, w której można wykupić smaczne posiłki po przystępnej cenie.

W sezonie 2023:

śniadanie 29 zł

obiad 39 zł

kolacja 30 zł

 Taniej wychodzi wykupując całodzienne wyżywienie: dorosły 80 zł, dziecko do lat 15 po 60 zł.


Serdecznie zapraszamy, jesteśmy przekonani, 

że tak urokliwego miejsca na samym końcu Polski 

nigdzie Państwo nie znajdą. 

 

 

 


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Telewizor Jadalnia Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko Zwierzęta mile widziane dostęp do Internetu
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl