Sanatorium FALA

Sanatorium FALA

Grunwaldzka 20
82-103 Stegna


tel. 512 599 917
tel. +48 /55/ 247-82-25
biuro-lemax@wp.pll, orwfala14253@wp.pl

Zobacz
dane kontaktowe

 

SANATORIUM FALA w Stegnie położone jest na skraju lasu w odległości 1000m od morza. Bliskość lasu oraz rozległy zielony teren wokół ośrodka sprzyja czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Romantyczny krajobraz, bogaty w historię i legendę tworzy wspaniałe szlaki zachęcające do wędrówek.

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch budynkach murowanych trzykondygnacyjnych, w pokojach 2- 3-osobowych . Wszystkie są z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem i lodówką.

Do dyspozycji gości oddajemy: teren na ognisko i grilla, sala dyskotekowa, łaźnia parowa, sala do kinezyterapii, sala gimnastyczna, kawiarnia, bezpłatny dostep do Internetu Wi-Fi, sauna fińska, sauna Infrared, kryty basen 25 m, zewnętzrne tężnie solankowe z tarasewm widokowym, zewnętrzny zespół urządzeń do cwiczeń siłowych, zewnętrzny  termalny nasen z podgrzewaną wodą(35-37C) 

 

Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami schorzeń, w tym osób poruszających się na wózkach. Posiada windy i podjazdy.

 

Klinika Zdrowia, w której znajduje się nowoczesne zaplecze rehabilitacyjno – relaksacyjne: 

Masaże : masaż wibracyjny (aquavibron), VAC – masaż elektropneumatyczny z DD, fotele masażu, masaż ręczny- całościowy, częściowy ciała, masaż twarzy- klasyczny,  masaż pneumatyczny- limfatyczny BOA, kończyn górnych i dolnych.

Kinezyterapia : gimnastyka indywidualna – ćwiczenia czynne i bierne, izometryczne, w odciążeniu UGUL, manualne, trening relaksacyjny, gimnastyka zbiorowa, ,, bóle krzyża'' , korekcyjna-ćwiczenia przyrządowe, trening kończyny górnej i dolnej na aparacie Artromot, trening lędźwiowy, Pętla Gilsona.

Hydroterapia : hydromasaż – jacuzzi, masaż podwodny stóp ,kąpiel perełkowa, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kąpiel wirowa SPA całościowa łacznie z perełką (wanna ORION),hydromasaż z pasem biodrowym, kąpiel wirowa SPA ( wanna OCEAN )             

Fizykoterapia:  diadynamic, galwanizacja, jonoforeza, ultradźwięki, magnetronic, laseroterapia,  prądy- Tensa, Traberta, Kotza, inferencyjne wg Nemeca, tonoliza, elektrostymulacja, biotron, sollux, inhalacje, termotergia (okłady gorczycowe, parafango, termożele zimne, sauna - do 4 osób, ćwiczenia w BASENIE, krioterapia miejscowe.

 

  UWAGA ! ! !

W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi !!!

 

Polub nas na Facebooku "SANATORIUM FALA W STEGNIE" Podróże/wypoczynek

http://www.facebook.com/sanatoriumfala/?fref=ts

Aktualne wiadomości, nowości, ..Zapraszamy będziesz z nami na bieżąco :-)


Warunki w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Studio Łazienka w pokoju Telewizor Lodówka w pokoju Jadalnia Świetlica Telefon Fax Balkon Sala bankietowa Sala konferencyjna Bilard Kawiarnia Dyskoteka Bar Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko

Oferty i cenniki oferty: 11

KARTA PODARUNKOWA

Rekomendowane dla Ciebie

Apartament Teresa
Apartament Teresa
tel. +48/55/ 239-60-57
Krynica Morska

Zobacz więcej
Apartament SELEDYN
Apartament SELEDYN
tel. +48 /55/ 239-60-57
Krynica Morska

Zobacz więcej
Apartament AMELKA
Apartament AMELKA
tel. +48 /55/ 239-60-57
Krynica Morska

Zobacz więcej
Apartament Paula
Apartament Paula
tel. +48/55/ 239-60-57
Krynica Morska

Zobacz więcej
Pokoje u Julika
Pokoje u Julika
tel. +48 793 65 19 12
Krynica Morska

Zobacz więcej
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl