Pokoje gościnne - U WIKTORII

Pokoje gościnne - U WIKTORII

ul. Łąkowa 8
82-120 Krynica Morska


tel. +486090826 zobacz numer
tel. +48 55 247... zobacz numer
masiak23@gm zobacz email
uwiktorii.c... ... zobacz adres www

 

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do wypoczynku w naszych pokojach gościnnych "U Wiktorii" usytuowanych w Krynicy Morskiej. Atrakcyjna lokalizacja, wygodne pokoje,piękny ogród pełen kwiatów oraz przyjazna atmosfera nadają temu miejscu wyjątkowy charakter.

W naszej ofercie posiadamy 26 miejsc noclegowych w komfortowych i nowocześnie urządzonych pokojach rodzinnych, dla par oraz singli, z łazienkami oraz dostępem do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

W każdym pokoju do dyspozycji Gości:

TV,radio,lodówka, czajnik bezprzewodowy,naczynia,koc, parawan.

Do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny z możliwością gotowania, kuchenka mikrofalowa oraz pralka.

Rezerwacje pokoju dokonuje się telefonicznie i poprzez wpłatę przedpłaty na niżej podane konto lub przekazem pocztowym. Nr konta:

Bank BNP Paribas   64 1600 1114 1819 8213 1000 0001

Henryka Gorczyńska-Masiak

82-120 Krynica Morska

ul. Łąkowa 8CENY PRZED I PO SEZONIE OD 70 ZŁ/OS/DOBA

W SEZONIE 80-150 ZŁ/OS/DOBA

- do uzgodnienia w zależności od pory roku.

Przy dłuższym pobycie(min. 7 dni) możliwy rabat.BEZPRZEWODOWY INTERNET

PARKING NA POSESJI GRATIS

OBIEKT PRZYJAZNY DZIECIOM

BEZPIECZNA OGRODZONA POSESJA(Monitoring)

AKCEPTUJEMY ZWIERZĘTA MAŁEJ RASY - PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU


Nasz dom to idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi.

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy:

Plac zabaw:

trampolina

piaskownica z zabawkami do piasku

huśtawka

zjeżdżalnia

rowerki dla dzieci

hulajnogi

Pokój dzienny do wypoczynku dla gości.

Dla naszych gości jest duży ogród z wydzielonym miejscem na grilla, bezpłatny parking,

Nasze atuty:

BEZPRZEWODOWY INTERNET (Wi-fi)

PARKING NA POSESJI GRATIS (Brama wjazdowa zamykana na noc)

OBIEKT PRZYJAZNY DZIECIOM

BEZPIECZNA OGRODZONA POSESJA(Monitoring)

AKCEPTUJEMY ZWIERZĘTA MAŁEJ RASY - PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU
Obiekt położony w zacisznym spokojnym miejscu. Do morza prowadzi leśna droga przez piękny mieszany las. W pobliżu znajduje się Port Jachtowy,z którego polecamy wycieczkę statkiem do Fromborka lub po prostu przejażdżkę po Zalewie Wiślanym.

Wyjątkowe miejsce – RAJ DLA WĘDKARZY!

Odległość do plaży nad morzem wynosi ok. 800 m

Do centrum ok. 300 m

Odległość do plaży nad Zalewem Wiślanym ok. 50 m

Krynica Morska to miejsce, które warto odwiedzić. Tu poczujesz zapach morza, leśnych drzew i słońca. Spacer po pachnącym żywicą lesie,szum morza daje prawdziwe ukojenie.

Wypoczynek nad Bałtykiem w Krynicy Morskiej to wspaniały relaks.


                                                                                     REGULAMIN „ Pokoje Gościnne U Wiktorii ‘’


Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w obiekcie, co pozwoli obu stronom uniknąć konfliktowych sytuacji. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.


DOBA HOTELOWA I TERMINY Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu.

Gość wynajmując pokój określa precyzyjnie czas swego pobytu tzn. dzień przyjazdu i dzień wyjazdu. Gość zobowiązany jest rozpocząć pobyt w ustalonym terminie. W przypadku nie zameldowania się w dniu przyjazdu i nie poinformowaniu nas o tym, rezerwacja zostaje anulowana, a zadatek nie podlega zwrotowi. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w rezerwacji może być spełnione w miarę istniejących możliwości. Jeśli w ustalonym terminie wyjazdu Goście nie opuszczą pokoju i nie ma z nimi żadnego kontaktu, zastrzegamy sobie możliwość przeniesienia ich rzeczy do innego pomieszczenia.


                                                         OPŁATY


Należność za pobyt pobierana jest gotówką w dniu przyjazdu.


W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi .


Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek w wysokości 50% kosztów całego pobytu, wpłacony na wskazane konto lub przekazem pocztowym. Pozostała kwota – przelewem przed przyjazdem lub gotówką - najpóźniej w dniu przyjazdu.


                                                   POKOJE I CZYSTOŚĆ


W momencie otrzymania od nas klucza do pokoju, gość staje się jego gospodarzem . Ze względu na komfort Państwa wypoczynku oraz przyszłych Gości w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Papierosy można palić w wyznaczonych miejscach na zewnątrz budynku. Prosimy również nie wnosić do pokoi sprzętu sportowego, rowerów, części wyposażenia samochodu itp. Przedmioty nie będące rzeczami osobistego użytku prosimy pozostawić w miejscu wskazanym przez właściciela.

Prosimy również o nie wprowadzanie na teren domu i posesji żadnych zwierząt bez uprzedniego uzgodnienia z właścicielem.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki , farelki, itp. nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń. Wyjątkiem są: ładowarki telefonów, zasilacze komputerów i RTV, golarki i suszarki do włosów. Niedozwolone jest również używanie otwartego ognia.

Osoby nie zameldowane w obiekcie, odwiedzające gości mogą przebywać w pokoju do godz. 22.00.


                                   CISZA NOCNA OBOWIĄZUJE od godz. 22:00 do godz. 7:00.


W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by nie zakłócało ono spokoju innych Gości.

W wypadkach losowych np.: pęknięcie rury, zalanie, spięcie elektryczne itp. właściciel i obsługa ma prawo wejść do zajmowanego przez gościa pokoju bez jego zgody.


                                              ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA


Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoi , powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci. Gość powinien zawiadomić właściciela o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie.


                                                                                                               BEZPIECZEŃSTWO


Korzystanie przez dzieci z urządzeń znajdujących się na placu zabaw i w świetlicy odbywa się wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Nie ponosimy odpowiedzialności za wypadki. W przypadku niestosownego zachowania innych gości należy to niezwłocznie zgłosić.


                                                    PRAWA I OBOWIĄZKI


Nie odpowiadamy za rzeczy wartościowe pozostawione bez nadzoru w pokojach oraz miejscach ogólnodostępnych.

Bardzo prosimy zamykać drzwi na klucz i okna opuszczając pokój.

Parking na posesji jest niestrzeżony i nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu, oraz mienia w nim się znajdującego należącego do Gościa .

Nie odpowiadamy za niedogodności powstałe z przyczyn od nas niezależnych, np. przerwy w dostawie prądu, wody lub łącza internetowego ( wi-fi) itp.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu, albo szkodę na osobie Gości, albo też w inny sposób zakłócił porządek.

W przypadku naruszenia przez Gościa postanowień niniejszego Regulaminu, możemy odmówić dalszego świadczenia usług tej osobie. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do poleceń właściciela, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz do opuszczenia Obiektu.

                                                                             Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok!Udogodnienia w obiekcie:
OBIEKT REALIZUJE PŁATNOŚCI za pomocą POLSKIEGO BONU TURYSTYCZNEGO Pokój dla 1 osoby Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Prysznic w pokoju Radio Telewizor Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Świetlica Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko dostęp do Internetu
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl