Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Leśnik Bungalow"

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Leśnik Bungalow"

ul. Wczasowa 10
82-103 Stegna


tel. /fax +48... zobacz numer
tel. kom. +48... zobacz numer
biuro@bunga zobacz email
http://www.... ... zobacz adres www

CENNIK

Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny "Leśnik Bungalow" to zespół 4-6 i 5-7 osobowych domków letniskowych wykonanych z bali sosnowych. Funkcjonalnie urządzone i wyposażone ok.40 metrowe domki są położone w lesie sosnowo-modrzewiowym w odległości 500 metrów od morza i ok. 700 m od rybackiej osady Stegna. WWW.BUNGALOW.PL

Wszystkie domy posiadają tarasy, kompletnie wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem, jedną lub dwie sypialnie (z dwoma lub trzema łóżkami każda), salonik z kolorowym TV i dodatkowymi miejscami sypialnymi, opcjonalnie są ogrzewane elektrycznie.
Teren ośrodka jest ogrodzony i posiada parking dla samochodów wczasowiczów. Na 2, 5 ha terenie znajduje się miedzy innymi boisko do siatkówki i stół do tenisa. Wygodne dojście do szerokiej piaszczystej plaży zapewnia ścieżka biegnąca poprzez piękny liściasto-iglasty las oraz wydmy. W lecie to pierwszorzędna baza wypadowa dla wycieczek po urokliwych, pagórkowatych i zalesionych szlakach oraz piaszczystych plażach.

Opisy domów

Dom letniskowy typ A 4-6 osobowy 34mkw. Powierzchnia tego 4- 6-cio osobowego domu składa się z tarasu, kuchni wyposażonej w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik, komplet naczyń i sztućców, WC + prysznic (ciepła woda). Sypialnia z dwoma tapczanami. Salon z kolor TV i dwoma dwuosobowymi rozkładanymi wersalkami.

Dom letniskowy typ B 5-7 osobowy 37 mkw. Powierzchnia tego 5-7-mio osobowego domu składa się z tarasu, kuchni wyposażonej w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik, komplet garnków, naczyń i sztućców, WC + prysznic (ciepła woda). Sypialnia z trzema tapczanami. Sypialnia z rozkładaną wersalką. Salon z kolor TV i dwuosobową rozkładaną wersalką.

Dom letniskowy typ T 3-7 osobowy 37 mkw. Powierzchnia tego 3- 7-mio osobowego domu składa się z tarasu, kuchni wyposażonej w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik, komplet garnków, naczyń i sztućców, WC + prysznic (ciepła woda). Sypialnia z rozkładaną wersalką i wysuwną amerykanką. Sypialnia z rozkładaną wersalką. Salon z kolor TV i dwuosobową rozkładaną wersalką.


Udogodnienia w obiekcie:
Domki Łazienka w pokoju Telewizor Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Parking Boisko
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl