Domki - Stegna

STEGNA DOMKI Jeśli szukasz wygody, własnej przestrzeni, oraz miejsca do zabawy dla dzieci wybierz koniecznie domki letniskowe w Stegnie. Pokoje czy też hotel nie zapewnia aż takiej przestrzeni i wygody, samodzielności jak własny teren przed domkiem, kawałkiem placu zabaw oraz miejscem na grilla.

 

DOMKI STEGNA - PRZEDE WSZYSTKIM TANIO


Większość wczasowiczów słysząc hasło: domki nad morzem i tani nocleg - zastanawia się czy w ogóle jest taka możliwość? Blisko morza i w dodatku tanio? “Na pewno nie!” Istnieje przekonanie, że ceny są bindowane właśnie dla takich udogodnień. Proszę wziąć pod uwagę, że zazwyczaj domki letniskowe, których cena to ok. 300 zł/doba w sezonie są naprawdę duże i pomieszczą nawet dwie rodziny! Jeśli macie kogoś zaprzyjaźnionego, siostrę lub brata z dziećmi warto wybrać jeden domek na dwie rodziny, po rozłożeniu ceny na wszystkie osoby, wychodzi naprawdę niewiele!

 

STEGNA DOMKI 4-OSOBOWE

Poza dużymi, wieloosobowymi domkami jak te, o których mówiliśmy przed chwilą, są również domki w Stegnie do wynajęcia dla typowej rodziny 2+2, lub dwóch zaprzyjaźnionych par. Wynajem domków nad morzem to doskonały pomysł na spędzenie urlopu, albo chociaż weekendowego wypadu ze znajomymi.
 

Pamiętaj, jeśli chcesz wynająć domki nad morzem - holenderskie, kempingowe czy też te tradycyjne tanio i w atrakcyjnym terminie w okresie wakacji - pospiesz się z rezerwacją. Najlepsze domki i pozostałe noclegi, zazwyczaj są rezerwowane już na początku roku.

 

Czytaj więcej
pokaż wyszukiwanie zaawansowane

Wszystkie obiekty
Polecamy
Ośrodek Wczasowy "POD SOSNAMI"
Ośrodek Wczasowy "POD SOSNAMI"
ul. Morska 9
Stegna
Domki Muszelka
ul. Grunwaldzka 1D
Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "IBIS"
ul. Wczasowa 8
Stegna
Kazimierzówka Stegna
ul. Morska 32
Stegna
Willa Kryształ
ul. Sikorskiego 11
Stegna
Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Leśnik Bungalow"
ul. Wczasowa 10
Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "OGRODNIK"
ul. Lipowa 30
Stegna
Ośrodek wczasowy IWONA
ul. Wczasowa 3
Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy "KORAL" i "Restauracja Pod Strzechą w Stegnie"
ul. Jagiełły 13
Stegna
Ośrodek Wypoczynkowy PERŁA
ul. Spacerowa 1
Stegna
Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "Syrenka"
ul. Grunwaldzka 13
Stegna
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl