Sanatorium Zefir

Sanatorium Zefir

ul. Żołnierzy 2
82-120 Krynica Morska


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. 607 580 041 zobacz numer
biuro-lemax zobacz email
www.zefir-k... ... zobacz adres www

Sanatorium Zefir położone w odległości 300 m od morza wśród sosnowych drzew na kawałku lądu wydartego w wodzie , z jednej strony otoczonego słodkimi wodami Zalewu Wiślanego , z drugiej Morzem Bałtyckim. Tym turystycznym ewenementem na skalę światową jest Mierzeja Wiślana. Tu pooddychasz czystym powietrzem nasyconym jodem , pospacerujesz po wspaniałej plaży a przede wszystkim spędzisz spokojną i zdrową rehabilitację oraz wypoczynek. Sąsiadujemy z latarnią morską uruchomioną 25 sierpnia 1951.

Oferujemy turnusy rehabilitacyjne 7 - dniowe, 14 - dniowe, 24 -dniowe ( ZUS ), pobyty zdrowotne , wczasy, kolonie , zielone szkoły, imprezy okolicznościowe. Jesteśmy organizatorem turnusów rehabilitacyjnych - prowadzimy rehabilitację z dofinansowaniem z PFRON

Do dyspozycji gości oddajemy : zewnętrzny zespół urządzeń do ćwiczeń siłowych ( fitpark ), bezpłatny dostęp do internetu WI-FI , kawiarnię , pokoje z pełnym węzłem sanitarnym  2 i 3 osobowe STANDARD PLUS oraz pokoje 2 i 3 osobowe DELUXE  w nowym budynku.  Wciąż "budujemy'' się dla Was!!!! Posiadamy bogato wyposażoną bazę rehabilitacyjną oraz wysoko kwalifikowaną kadrę rehabilitacyjną oraz medyczną.


  • Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami schorzeń, w tym osób poruszających się na wózkach. Posiada windy i podjazdy.
  • Atrakcyjne upusty dla stałych klientów.

Szczegółowe informację odnośnie turnusów rehabilitacyjnych , pobytów ZUS , zabiegów , dofinansowań PFRON ,  znajdą Państwo w zakładce cenniki i oferty.

Do 06.02.2020 r , problem z ładowaniem załączników i ofert na stronie. Pracujemy nad tym! :-)

Zapraszam do odwiedzenia / polubienia naszego profilu na FACEBOOK , wpisz Sanatorium Zefir w Krynicy Morskiej lub skopiuj link. 

https://www.facebook.com/pg/sanatoriumzefir/posts/?ref=page_internal

Jesteśmy również na booking.com 

Poniżej znajdują się terminy turnusów rehabilitacyjnych obniżone o 10%! Zapraszamy do kontaktu!
Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Apartamenty Studio Łazienka w pokoju Radio Telewizor Jadalnia Świetlica Balkon Bilard Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl