Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Edukacji Ekologicznej

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Edukacji Ekologicznej

ul. Piaskowa 23
82-120 Krynica Morska - Piaski


tel. +48 /608/... zobacz numer
zielonaszko zobacz email
www.zielona... ... zobacz adres www


KRYNICA MORSKA - PIASKI

Jedyne takie miejsce nie tylko dla najmłodszych. Na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu zielonej Mierzei Wiślanej, otoczonej od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego, nieopodal granicy UNII EUROPEJSKIEJ - tuż przy granicy z Rosją (3 km) znalazł swoje jedyne niepowtarzalne miejsce Od 20.06.2020 r oferujemy NOWIUTKIE, komfortowo wyposażone domki.

https://eko-domki.mierzeja.pl/


OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ.

Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju. Długa piaszczysta plaża, łagodnie opadające dno morskie i cieplejsza niż na zachodnim wybrzeżu Bałtyku woda latem zachęca do słonecznych kąpieli, a w innych porach roku do spacerów wzdłuż brzegu morskiego, nagradzając najbardziej spostrzegawczych żywicznym skarbem - BURSZTYNEM. 

 

Ośrodek położony na ponad hektarowym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie idealnie nadającym się do wypoczynku dzieci. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny.

Siłownia plenerowa, piłka nożna,  hala sportowa, rowery, stół do ping-ponga  to tylko część atrakcji które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

 

Przebywającym u nas dzieciom oferujemy zakwaterowanie w budynku głównym w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi.


Baza noclegowa dla kadry – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi,

 

Zaplecze gastronomiczne.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w konfiguracji i porach dostosowanych do potrzeb naszych gości. Wszystkie posiłki mogą być serwowane w formie bufetu lub do stolików.

 

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów! Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

Cennik na pobyty grupowe znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.zielonaszkola.krynicamorska.pl/cennik/


Udogodnienia w obiekcie:
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Apartamenty Studio Prysznic w pokoju TV SAT Lodówka w pokoju Jadalnia Świetlica Sala konferencyjna Dyskoteka Parking Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko Wypożyczalnia Zwierzęta mile widziane dostęp do Internetu
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl